Wypadek śmiertelny w Gajewie

fot. KPP w Golubiu-Dobrzyniu
Golubsko-dobrzyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło w miejscowości Gajewo, gmina Golub-Dobrzyń. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 58-letni kierowca.

Do wypadku drogowego doszło w piątek (01.09.2024r.) około godziny 13:38 w miejscowości Gajewo, gmina Golub-Dobrzyń (droga powiatowa). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem touran, na łuku drogi z nieustalonych przyczyn wjechał do przydrożnego rowu, wskutek czego doszło do dachowania pojazdu. W wyniku zdarzenia 58-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu.

Na miejscu funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Teraz głównym celem prokuratorskiego śledztwa będzie wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.