1 kwiecień 2022

Młodszy inspektor Krzysztof Grugiel Komendantem Powiatowym Policji w Golubiu-Dobrzyniu

fot. KPP w Golubiu-Dobrzyniu
W Komendzie Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu odbyła się uroczysta zbiórka kadry kierowniczej podczas, której Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy nadinspektor Piotr Leciejewski powołał młodszego inspektora Krzysztofowa Grugiel na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Golubiu-Dobrzyniu.
REKLAMA

Młodszy inspektor Krzysztof Grugiel wstąpił do Policji 31 lat temu. Przez 23 lata związany był z Komendą Powiatową Policji w Nowym Mieście Lubawskim, gdzie przez 8 lat pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. Przez ostatnie 4 lata pełnił służbę na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy. Decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji młodszy inspektor Krzysztof Grugiel w 2012 roku odznaczony został Brązową Odznaką Zasłużony Policjant. Postanowieniem Prezydenta RP w 2015 roku otrzymał Srebrny Medal za Długoletnią Służbę.

W uroczystości oprócz szefa kujawsko-pomorskiej Policji wzięli udział: kierownictwo golubsko-dobrzyńskiej komendy, przedstawiciele władz samorządowych oraz zaprzyjaźnionych służb mundurowych.


Nowemu Komendantowi gratulujemy i życzymy wielu sukcesów zawodowych, wytrwałości w pokonywaniu nowych wyzwań, by każdy dzień przynosił satysfakcję i zadowolenie.


źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Golub-Dobrzyń
-0.1°C
wschód słońca: 07:22
zachód słońca: 16:32
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Golubiu

kiedy
2023-02-24 19:00
miejsce
Dom Kultury, Golub-Dobrzyń,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-18 19:00
miejsce
Dom Kultury, Golub-Dobrzyń,...
wstęp biletowany