22 grudzień 2021

Bądźmy odpowiedzialni - stosujmy się do przepisów sanitarnych!

zdjęcie: Bądźmy odpowiedzialni - stosujmy się do przepisów sanitarnych! / fot. KPP w Golubiu-Dobrzyniu
fot. KPP w Golubiu-Dobrzyniu
Golubsko-dobrzyńscy policjanci systematycznie patrolują miejsca przestrzeni publicznej, gdzie gromadzi się wiele osób, sprawdzają, czy przestrzegane są przepisy sanitarne. Funkcjonariusze przypominają, że w czasie trudnej sytuacji pandemicznej stosowanie się do obostrzeń jest nie tylko wyrazem poszanowania prawa, lecz również wykazaniem odpowiedzialności za zdrowie swoje i innych.
REKLAMA

Golubsko-dobrzyńscy policjanci sprawdzają obiekty handlowe, środki komunikacji publicznej oraz inne miejsca przestrzeni publicznej, gdzie gromadzi się wiele osób i sprawdzają, czy przestrzegane są przepisy sanitarne. Podczas rozmów z pracownikami obiektów, klientami, mieszkańcami miejscowości i turystami funkcjonariusze przypominają o konieczności zakrywania ust i nosa oraz informują o konsekwencjach nie tylko prawnych, ale również zdrowotnych nie stosowania się do obostrzeń.

Ponowie apelujemy! W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich, bądźmy odpowiedzialni i stosujmy się do przepisów sanitarnych.

Wszystkie obowiązujące nakazy i obostrzenia związane z pandemią można znaleźć na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Golub-Dobrzyń
-1.2°C
wschód słońca: 07:22
zachód słońca: 16:32
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Golubiu

kiedy
2023-02-24 19:00
miejsce
Dom Kultury, Golub-Dobrzyń,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-18 19:00
miejsce
Dom Kultury, Golub-Dobrzyń,...
wstęp biletowany